13. 06. 2023

Spaní ve škole

V pátek 9. 6. 2023 žáci 1. třídy a děti ze školky (předškoláci) přespali ve škole pod dohledem Bc. Denisy Holasové, Mgr. Lenky Šudomové a paní asistentky Kateřiny Sobkové. Program byl zaměřen na fyzické aktivity a motorickou zdatnost při soutěžích v tělocvičně. Bohužel nám podvečerní počasí nepřálo a tak jsme plánovanou šipkovanou za pokladem museli odložit na jiný termín. Děti byly rozděleny do čtyř družstev a každé z dětí se maximálně snažilo získat body pro své družstvo. Na 19 hod byla pro děti nachystána výborná večeře z Opatovské hospody (kuřecí řízek s bramborovou kaší) a podle prázdných talířů dětem opravdu chutnalo. Po večeři děti čekala taneční vystoupení ....... no a podvečer utekl jako voda a po zalehnutí dětí do provizorních postelí se děti těšily na předem dohodnutou pohádku "Pes Bolt". Děkujeme všem zúčastněným za statečnost a soutěživost.