21. 11. 2019

Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 31. října 2019 se ve škole v odpoledních hodinách konal Den otevřených dvěři. V tento den se do školy přišla podívat spousta lidí (rodinní příslušníci dětí ze základní i mateřské školy, naši bývalí žáci, zastupitelé obce, ...). Všichni měli možnost si prohlédnout celou školu, zvláště jsme jim chtěli ukázat novou počitačovou a přírodovědnou učebnu, které byly vybudovány o letních prázdninách. Zde se mohli seznámit s  novým vybavením, moderními výukovými pomůcky a také si mohli vyzkoušet pár jednoduchých pokusů. Kromě těchto učeben byly zrek ostruov& aacute;ny některé toalety, byl vybudován bezbareiérový vstup do školy a v neposlední řadě jsme se pochlubili novou školní školní zahradou, která také prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Veškerý stav PŘED a PO rekonstrukci si návštěvnicí mohli prohlédnout také na fotografiích, které jsou k dispozici na nástěnných tabulích ve škole. Jsme velmi potešeni tím, že se v tento den do školy dostavilo poměrně velké množství lidí.