03. 05. 2019

Divadelní představení

Ve čtvrtek 4.4. děti z MŠ a žáci prvního stupně zhlédli divadelní představení Liška Bystrouška.Příběhy liščete z knihy Rudolfa Těsnohlídka, které se má stát domácím mazlíčkem, utíká a hledá si nový domov a cestou za svobodou zažívá různá dobrodružství, potkává zvířecí kamarády, až najde i lásku v podobě lišáka Zlatohřbítka, byly představeny dětem zábavným, poutavým, místy i napínavým způsobem.Dětem se představení doplněné kulisami a zajímavými rekvizitami líbilo.

Ve stejný den se žáci druhého stupně zúčastnili také divadelního představení. To bylo tematicky zaměřeno k příležitosti výročí 100 let naší republiky. Dětem byly představeny všechny významné osobnosti na našich bankovkách. Díky tomu se seznámily nejen s osobnostmi, ale i s významnými událostmi naší historie. Představení bylo doplněno pěknými kulisami a také písničkami, které se vztahovali k našim dějinám.