03. 05. 2019

McDonalds Cup

Ve dnech 29.4 a 30.4.2019 se žáci prvního stupně zúčastnili obvodního kola McDonalds Cupu, který se konal na lánském fotbalovém hřišti ve Svitavách.

V kategorii žáci A nás reprezentovali: Tererová Natálie, Jiráčková Eliška, Stečínský Martin, Šteffek Jan, Tomášek Matiáš, Čipčala Daniel, Šteffek Radim, Trejbal Lukáš, Trejbal Štěpán, Čipčala Radek.

Po celkem 7 střelených brankách, o které se postarali Stečínský Martin a Šteffek Radim obsadili krásné 3.místo a obdrželi bronzové medaile.

V kategorii žáci B nás reprezentovali: Stečínská Barbora, Urbanová Anna Marie, Kroupová Kamila, Šmídková Natálie, Polák Jan, Rybka Adam, Havlát Vojtěch, Čipčala Vilém, Dulkaj Vojtěch, Dulkaj Jan, Oblouk Samuel, Lašek Filip, Černý Jakub.

Po 10 střelených brankách o které se postarali Havlát Vojtěch a Oblouk Samuel, skončili na 5 místě.

Děkujeme TJ Opatov za zapůjčení fotbalových dresů, a především za trenérskou podporu panu Havlátovi, Polákovi a Kalánkovi.