09. 04. 2019

Noc s Andersenem

V pátek 29. března 2019 děvčata z devátého ročníku připravila pro děti z prvního stupně moc hezký program k příležitosti NOCI S ANDERSENEM - letos na téma HarryPotter. Po vstupu do školy musely projít Příčnou ulici, získat svoje magické schopnosti a kouzelnické hůlky. Poté se konalo rozřazování jednotlivých dětí do kolejí. Po večeři si zahrály FAMFRPÁL v podobě vybíjené. Nakonec měla každá kolej jednu vyučovací hodinu. Během všech aktivit sbíraly děti body. Na úplný závěr celého večera hledaly poklad, který ve škole ukryl OlíkTrolík. Pak už všichni ulehli do svých „postýlek“ a nechali si o svých večerních zážitcích zdát. Ráno před odchodem domů proběhlo vyhlášení výsledků a předání odměny vítězné koleji.

Na závěr bychom chtěli poděkovat pěveckému duu - pánům Lukáši Trejbalovi a Radku Urbanovi, kteří nám večer zpříjemnili známými písničkami. Při jejich poslechu jsme si zazpívali a někteří i zatančili.

Nesmíme zapomenout také na paní kuchařky. Posíláme velké díky za výborný „buřtguláš“.