12. 03. 2019

Sportovní týden - lyžování Čenkovice 2019

V týdnu od 18. do 22. 2. 2019 se 5 dětí z MŠ a 41 žáků ZŠ zúčastnilo lyžování ve ski resortu v Čenkovicích pod vedením zkušených instruktorů a zodpovědných učitelek Mgr. D. Crhové, Mgr. L. Šudomové a Bc. D. Holasové. Den po dni si děti a žáci zdokonalovali své zkušenosti a dovednosti v lyžování. Děti z MŠ již třetí den vyzkoušely, co se naučily, na sjezdovce Vigona. Se strachem v očích a v husté mlze to všichni zvládly přímo perfektně. Žáci ze základní školy byli rozděleni do družstev dle svých lyžařských dovedností a během týdne si vyzkoušeli různé obtížnosti sjezdovek. Většina z nich se podívala i na druhou stranu kopce - do Červené Vody. Hlad a žízeň jsme zaháněli v jídelně pod sjezdovkou, kde jsme měli zajištěné nejen zázemí, ale i chutnou stravu.

Lyžování v Čenkovicích bylo po letech strávených v Přívratu příjemnou změnou. Všichni jsme si to užili a těšíme se na svah i v příštím roce.