02. 07. 2018

Školní poznávací výlet Brno - 9. ročník

V pátek 22. 6. 2018 se deváťáci vydali na celodenní výlet do Brna společně s paní učitelkou Markovou, paní ředitelkou a panem učitelem Markem. Tento výlet byl opravdu povedený. První historka se stala už ve vlaku, kde jsme zjistili, že náš spolužák nemá tenisky a jede v pantoflích. Takže první aktivita, hned po vystoupení z vlaku, byla hledání obchodu s obuví. Po neúspěšné snaze nás tlačil čas a utíkali jsme na výstavu "COSMO - DISCOVERY", kde byly různé exponáty od ponožek kosmonauta až po průchozí model orbitrální stanice MIR. Teď už nás, ale čekalo dobrodružství. Oblékáme si celotělový úvazek, nasazujeme helmy, rukavice a vyrážíme kupředu. Jedna karabina, druhá karabina, kladka a šup přes řeku. Adrenalinová cesta v Jungle parku mezi stromy nás stála mnoho sil a jen ti nejlepší ji došli až do konce. Jako třešničku na dortu si někteří zkusili krok do prázdna ve výšce 13 m. Unavení jsme se ale nevzdávali a ještě jsme se vydali na nákupy do nákupního centra "Vaňkovka". Tímto celý náš výlet skončil a chtěli bychom celé své třídě a dozorcům poděkovat za nezapomenutelný zážitek.