17. 05. 2018

NOC S ANDERSENEM

Dne 20. 4. 2018 proběhla na naší škole v rámci rozvoje čtenářské gramotnosti akce s názvem "NOC S ANDERSENEM" ( téma: Komisař Vrťapka), která byla zejména určena pro žáky prvního stupně (1. - 5. ročník). Všechny děti spolupracovaly ve skupinkách na úkolech, které si pro ně připravily žákyně 8. ročníku. Poděkování za celou akci a její přípravy patří nejen kuchyni ZŠ za výborný guláš na večeři, ale i místní Obecní knihovně - paní Janě Kovářové a paní Vlastě Jirušové, dále pomocnicím z druhého stupně konkrétně: Kristýně Kysilkové, Kateřině Štěrbové, Nikole Šárkové, Gabriele Tůmové, přítomným pedagogům Ivě Šíblové, Lence Šudomové, Ivaně Markové. Děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry, která v naší škole během pátečního večera a noci panovala.