12. 05. 2016

Obvodní kolo 19. ročníku v McDonalds Cupu

V úterý 3. května 2016 proběhlo obvodní kolo McDonalds Cupu. Žáci naší školy se zúčastnili soutěže v I. kategorii. Byla určena pro ročníky narození 2009 - 2006.

Naše družstvo bylo sestaveno z místních fotbalistů, které trenérsky vede pan Jan Havlát. Doprovázel své svěřence i během celého turnaje a ačkoli jim nepřálo ani počasí (celý den doslova "lilo jak z konve") a ani jejich ročníky narození (patřili k nejmladším účastníkům celého turnaje), tak bojovali ze všech sil. Konečné 4. místo určitě zaslouží pochvalu a gratulaci za reprezentaci školy i obce. Jistě to byla pro ně zkušenost, kterou budou moci využít v dalších ročnících této soutěže.

Děkujeme panu Havlátovi, že se trenérsky ujal celého družstva a fotbalovému oddílu TJ Opatov za zapůjčení dresů.

Sestava: Procházková Kristýna, Oblouk Samuel, Dulkaj Jan, Dulkaj Vojtěch, Havlát Vojtěch, Stečínská Barbora, Šisler Miloš, Polák Jan, Lašek Filip

Fotografie: McDonalds Cup 2015/2016