21. 04. 2016

Obvodní kolo ve vybíjené - II. kategorie

V pátek 15. dubna 2015 se žáci 3. - 5. ročníku zúčastnili obvodního kola ve vybíjené žáků II. kategorie. Turnaj byl rozdělen na skupinu dívek a skupinu hochů. Jelikož nemáme dostatečný počet hochů a dívek do samostatných kategorií, zúčastnili jsme se turnaje se smíšeným družstvem v kategorii hochů. A naši žáci si vůbec nevedli zle. Svým bojovným nasazením byli rovnocennými soupeři družstvům, která byla složena jen z chlapců i o tři roky starších než naše nejmladší dívky.

Nastoupili jsme ke dvěma zápasům v základní skupině. První zápas jsme prohráli s družstvem ZŠ Riegrova Svitavy. Ve druhém zápase jsme již remizovali se ZŠ T. G. M. Svitavy. Stoupající formu družstvo prokázalo vítězstvím v rozhodujícím zápase o umístění proti ZŠ Sokolovská Svitavy.

Konečné 5. místo je skvělým umístěním.

Sestava družstva: Broulíková Aneta, Koldová Aneta, Abrahamová Eliška, Jehličková Zuzana, Kučerová Marie, Jebousková Barbora, Kýr Michal, Lašek František, Paukert Matěj, Částek Richard, Pohanka Daniel

Fotografie: Obvodní kolo ve vybíjené žáků - II. kategorie