13. 02. 2016

Obvodní kolo ve florbalu - II. kategorie

Ve čtvrtek 4. února 2016 vyjeli bojovat na obvodní kolo ve florbalu také naši nejmladší florbalisti.

Do soutěže směli nastoupit žáci 4. - 5. ročníku základních škol. Jelikož jsme máme ve 4. a 5. ročníku málo chlapců, využili jsme pomoci i mladších žáků ze třetího ročníku a dvou děvčat.

V prvním utkání jsme se bohužel soupeře trošku zalekli a družstvo z T. G. M. Svitavy nad námi zvítězilo 8:0. Naši žáci se však prvního nezdaru nezalekli a hned ve druhém utkání se ZŠ Sokolovskou jsme zvítězili 3:2 (střelci branek: Lašek, Broulíková, Lašek). Ve třetím utkání na nás čekal pozdější vítěz celého turnaje - ZŠ Felberova. Sice jsme prohráli 1:4, ale Anetě Broulíkové se podařilo alespoň vstřelit tomuto družstvu jeden gól. Poslední zápas proti ZŠ Riegrova skončil opět prohrou 0:5. V konečném pořadí jsme obsadili krásnou "bramborovou" pozici.

Sestava: Broulíková Aneta, Procházková Kristýna, Lakatos Samuel, Pohanka Daniel, Částek Richard, Urbanský Adam, Kýr Michal, Lašek František, Paukert Matěj.

Klukům i děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy i obce. Vyzdvihla bych obzvlášť bojovnost a obrovské fyzické nasazení všech hráčů. Bojovali statečně až do závěrečné sirény

Fotografie: Obvodní kolo ve florbalu - II. kategorie.