03. 02. 2016

Halová kopaná

První sportovní soutěží v novém roce byl turnaj v halové kopané žáků IV. kategorie. V pátek 15. ledna 2016 se naši žáci utkali v jedné skupině se čtyřmi svitavskými školami. Hned v prvním zápase nám byla nalosována ZŠ Felberova, která se stala konečným vítězem soutěže. Bohužel zápas skončil propastným rozdílem 0:8. Druhý zápas ZŠ Sokolovská - ZŠ Opatov již proběhl v bojovnějším tempu a skončil 6:3 (střelci gólů: Procházka, Kabrhel, Kolomazník). Ve třetím zápase se proti nám postavili žáci ze ZŠ náměstí Míru. Tento zápas naši žáci vyhráli 3:2 (střelci gólů: Kubla, Kolomazník, Kabrhel). Poslední zápas proběhl proti družstvu Gymnázia Svitavy. Potřetí jsme prohráli 1:3.

Celkem jsme obsadili 4. místo. Chlapcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Fotografie: Halová kopaná