19. 12. 2015

Vánoce ve škole

Ve čtvrtek 17. prosince 2015 proběhly na naší škole tradiční vánoční dílny. V odpoledních hodinách bylo v prostorách školy připraveno tvoření vánočních ozdob i drobných dárečků, v tělocvičně probíhala prodejní výstava vánočního zboží.

Na tuto akci navázalo pozdější spaní ve škole. Žáci 1. - 6. ročníku mohli po vánočních dílnách zůstat ve škole, kde byl pro ně až do pátečního rána připraven pestrý program. Ubytovali se ve svých třídách a povečeřeli výborný bramborový guláš. Po večeři následovalo psaní vánočních přání, která děti později zavěsily na balónky naplněné heliem a poslali na dlouhou pouť k nebi. Snad se jim jejich přání vyplní.

Večer následovala diskotéka a hraní různých her.

Páteční dopoledne bylo ve škole již zcela vánoční. Ze tříd se při besídkách ozývaly radostné zvuky dětí při rozbalování dárků i zpívání vánočních koled.

Fotografie: Vánoce ve škole