20. 11. 2015

Obvodní kolo ve florbalu chlapců - III. kategorie

V úterý 10. listopadu 2015 vyrazili ke svému florbalovému turnaji i chlapci. Jako první naši školu reprezentovalo družstvo chlapců III. kategorie (ročník narození 2004 - 2002). A i toho družstvo bylo obrovským překvapením obvodního kola. Chlapci si hladce poradili se dvěma družstvy ve skupině a postoupili do semifinálových bojů. Zde narazili na pozdějšího vítěze celého turnaje a bohužel prohráli. I tak vybojovali nádherné 3. místo, které je zatím největším úspěchem mezi chlapci naší školy v obdvodních kolech florbalu.

Sestava družstva: Gálik Jan, Šácha Svatopluk, Zeman Vojtěch, Procházka Richard, Hoch Ondřej, Charvát Hugo, Polák Filip.

Postřehy z turnaje:

Druhým nejlepším střelcem celého turnaje se stal Richard Procházka, který vstřelil 6 gólů.

Další 4 góly soupeřům vstřelil také Hugo Charvát.

V brance předváděl neuvěřitelné zásahy Ondřej Hoch. Naši branku výborně bránil také Filip Polák.

Fotografie: Obvodní kolo ve florbalu chlapců - III. kategorie