15. 09. 2015

Hastings - pondělí

První den ve škole. Ráno se nám vrátily všechny děti z dočasných domovů. Všichni jsou nadšeni z rodin, ve kterých bydlí i z jídla, které jim v rodině dávají. Počátek prvního studijního dne byl ve znamení rozdělování žáků do studijních skupin. Celé dopoledne žáci strávili studiem. Z prvního vyučovacího bloku se navrátili s pozitivními reakcemi. Učitelé jsou k nim velice vstřícní, vše jim srozumitelně vysvětlují a děti výuka moc baví. Po náročném studiu si vychutnali první školní oběd. Odpoledne jsme vyrazili na výlet k útesům Seven Sisters. Jaká krása nás tam čekala si můžete prohlédnout ve fotogaalerii, kde najdete i dvě krátká videa z tohoto místa. Cestou zpět jsme si udělali krátkou přestávku ve městě Eastboune. Fotografie nahráváme do jedné fotogalerie, novější jsou vždy řazeny na konec seznamu. Zase zítra nashledanou.