12. 05. 2017

Obvodní kolo ve vybíjené II.kategorie

Tentokrát se smíšeným družstvem tří chlapců a osmi dívek 4. - 6. ročníku jsme se vydali reprezentovat naši školu do Svitav. Vybíjená se konala ve sportovní hale, zúčastnilo se i více škol svitavskch, dvě školy mimosvitavské (včetně naší), a také se přihlásilo pět dívčích družstev. Bohužel ani v této věkové kategorii jsme nesestavili čistě chlapecké či dívčí družstvo, a tak v konkurenci chlapeckých družstev, mezi které bylo naše smíšené družstvo zařazeno, jsme obsadili 5. místo. Při vyhlašování výsledků však pořadatel ocenil bojovnost našeho z velké části dívčího družstva a povzbudil nás k další účasti na sporotvních akcích i za těchto ztížených podmínek. A my se držíme hesla: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, zasoutěžit si a užít si sportování".