13. 02. 2017

1. den lyžařského výcviku

Pondělí 13. 2. Program: Po příjezdu do Přívratu byly všechny děti poučeny o bezpečnosti a slušném chování během lyžařského výcviku a to v týdnu od 13. do 17. 2. 2017. Dále následovala svižná rozcvička pod dohledem paní učitelky Daniely Crhové a poté byly děti rozděleny do příslušných družstev na základě jejich lyžařských dovedností. Skupiny byly celkem tři. Třetí družstvo vedla paní učitelka Crhová, druhé družstvo vedla paní učitelka Holasová a v prvním družstvu se střídaly paní učitelky Kateřina Zelinková a Lenka Šudomová. Každá paní učitelka si hlídala svoji skupinu, ve které měli všichni mezi sebou dohodnutá pravidla, která se týkala přestávek, odchodů na toalety aj. Děti ve "školičce" poctivě trénovaly začátky lyžařských dovedností pod dohledem zkušených instruktorů a dětem to šlo výborně:) Chválíme a těšíme se na zítřek!