11. 01. 2017

Vánoční dílny a vánoční tancování

V tradičním duchu se nesly vánoční dílny. Nejenom děti ze ZŠ, ale i MŠ si tentokrát mohly vyrobit přáníčka, ozdoby, svícny, zápichy či nakreslit betlém. Rodiče a přátelé školy a školky v hojném počtu navštěvovali školní kuchyňku, kde bylo nychystané občerstvení a vařil se vánoční punč. Na závěr společného odpoledne proběhly v tělocvičně "Vánoční tancovánky". Spoustu písniček, zábavy a soutěží pro děti přivezlo duo Bambilion s Fešákem Píno. Radost z pohybu měly nejen děti, ale s chutí se přidali i někteří rodiče. V prostorách 6. třídy byla prodejní výstava výrobků žáků naší školy. Děkujeme všem, kteří přišli nasát atmosféru a podpořit děti koupí jejich výrobků. Doufáme, že se všichni dobře bavili a odnesli si domů trošku vánoční atmosféry a spoustu dobré nálady nejen na vánoční svátky, ale hlavně do nového roku 2017.