V poslední středu vyučovacího roku se žáci 6. ročníku vydali na dopravní hřiště ve Svitavách, kde si zopakovali pravidla silničního provozu a vyzkoušeli si bezpečnou jízdu na kole, koloběžce a motokárách.
Po příjezdu nás přivítal pracovník dopravního hřiště, který žákům připomněl nejdůležitější pravidla pro pohyb cyklistů na silnici. Poté si děti nasadily přilby a vyrazily na dopravní hřiště s křižovatkami, semafory, přechody pro chodce i dopravními značkami. Každý měl možnost vyzkoušet si různé dopravní situace a procvičit správné chování v silničním provozu.
Přestože bylo opravdu horko, všichni jsme to zvládli a dopoledne si užili.