15. 12. 2023

Vánoční besídka a dílničky u Krtečků

Ve čtvrtek 14. 12. 2023 se ve třídě Krtečků rozezněla vánoční hudba a za podpory rodičů, babiček a dědečků děti předvedly své vánoční pásmo, které poctivě trénovaly v posledních týdnech.

Po kulturní vložce se děti rozeběhly ke svým rodinám a další částí besídky byly dílničky, kde na programu bylo vyrábění vánočního skřítka a skládání pejska z utěrek.

Při odchodu si každé z dětí pustilo lodičku z ořechové skořápky a sledovalo, jak se jeho lodička na vodní hladině chová......zajímavé bylo, že skořápky se na hladině hodně držely pospolu, spojovaly se a to předpovídá, že děti čeká láska a dobré mezilidské vztahy, což je jedním z cílů předškolního vzdělávání. Děkujeme všem za účast a přejeme ty nejkrásnější Vánoce.