15. 11. 2023

Vzdělávací výlet do VIDA

V pondělí 23. 10. 2023 se pouze předškolní děti vydaly ve spolupráci se základní školou na poznávací výlet do vzdělávacího centra VIDA v Brně. Sraz byl na vlakovém nádraží a v 7:26 hod jsme se vlakem vydali směr Brno. Po příjezdu do Brna jsme se extra objednanou tramvají přemístili do vzdělávacího centra, kde už na nás čekal program a to 3D film Pidiobři. V 10:30 hod jsme se přemístili z kina do laboratoře, kde si děti vyzkoušely v rámci programu Tanec barev - míchání barev. Po obědě jsme se vydali na exkurzi po celém cenru a děti si tak mohly vyzkoušet různé fyzikální a přírodní úkazy. Zpátky do Opatova jsme se plni dojmů a zážitků vrátili v 16:07 hod a druhý den ve školce jsme výlet zhodnotili jako velmi povedený a logosticky skvěle domluvený. Děkujeme tak kolegům ze základní školy, že jsme se mohli s nimi zúčastnit tak skvělého výletu.