05. 01. 2023

Adventní čas v MŠ

Období adventu je časem nejkrásnějších svátků v roce – Vánoce.

Prvním dílem předvánočního času je v naší MŠ příchod čerta, Mikuláše a anděla. S touto nadílkou vždy ochotně pomáhají žáci naší ZŠ. Vřele jim děkujeme.

Naše děti jsou velmi zvídavé a vždy se těší na dobře naladěnou návštěvu nadpřirozených bytostí v naší MŠ.

Dalším dílem předvánočního času následuje období příprav na Vánoce.

Děti zdobí stromeček, malují andílky a Betlém, poslouchají koledy, seznamují se se zvyky a tradicemi. Pod nazdobeným stromečkem najdou děti spoustu krásných dárků, které jim ve tváři vytvoří nezapomenutelný úsměv.

Jako každým rokem v místním centru zdobíme barevné perníčky. Tím děkujeme týmu obecního centra za milou a vstřícnou spolupráci.

Závěrem vánočního období obě třídy MŠ připravily pro blízkou rodinu dětí vánoční besídku s dílničkami.

Toto společně strávené odpoledne bylo příjemné a pohodové zakončení vánočního času v naší MŠ.

Děkujeme Vám všem rodičům za hojnou účast a přejeme radostné Vánoce a dobré zdraví v roce 2023.