03. 01. 2022

VÁNOCE

Tradice vánočních svátků jsme v naší MŠ jako každý rok neodmyslitelně zahájili tématem S čerty nejsou žerty. Takzvanou „Četrovskou show“ jsme prožili tancem, hrami a písněmi o nadpřirozených bytostech. V dopoledním čase nás navštívil i hodný Mikuláš s nadílkou v podobě adventních kalendářů. Děti byly velice překvapené, když viděly Mikuláše bez přítomnosti čerta. Ten zůstal za vrátky MŠ.

Pokračování příprav a velké očekávání na Vánoce ve školce děti krátily své těšení výzdobou třídy ve vánočním stylu. Děti tvořily svícny, přání, vánoční stromečky. Ten opravdový si barevně nazdobily baňkami. Vždy děti spolupracovaly, domlouvaly se na společném řešení výzdoby.

Všem dětem i rodičům přejeme pohodu a klid, krásné Vánoce a v Novém roce hlavně zdraví, které je v současné chvíli to nejdůležitější.