09. 10. 2019

Měsíc exkurzí

Jak to chodí u paní zubařky?

Dne 2. 10. 2019 jsme navštívili ordinaci naší hodné paní zubařky MuDr. Zdeňky Štefkové. Děti si se zájmem a maličkým strachem prohlédly ordinaci a byly paní doktorkou seznámeny se základním vybavením zubní ordinace. Dokonce se staly svědky zubní prohlídky paní učitelky. Paní doktorka vše komentovala a děti viděly, že preventivní prohlídka "nebolí" a nemusí mít z ničeho strach. Dětem se moc líbilo pohyblivé křeslo, které se pohybovalo nahoru a dolů. Věříme, že touto malou exkurzí u paní zubařky děti získaly zkušenost pro jejich budoucí návštěvu zubní ordinace a že při takové preventivní prohlídce se paní zubařka pouze dívá a počítá zoubky. Nakonec se i děti samy hlásily, kdo z nich už na takové prohlídce zoubků byl. Veliké DÍKY paní doktorce.