14. 06. 2019

Přežití v lese

V pátek 7. 6. 2016 v rámci projektového dne si děti vyzkoušely pod vedením Michala Poláka "přežití" v lese. Cílem projektu bylo, aby děti bez pomoci dospělé osoby či určitého nářadí apod., postavily přístřešek, dokázaly přenést vodu např. pomocí ponožky, ošetřit poraněného a dozvědět se spoustu zajímavých informací, které leckdy ani dospělé osoby neznají. Dokonce i paní učitelky soutěžily v disciplíně, kde úkolem bylo nasadit si správně plynovou masku a obléci se do patřičného obleku. A že to byla opravdu těžká dosciplína!!!

Všechny děti v den projektu zažily opravdové dobrodružství a z hodnocení dětí můžeme s klidem posoudit, že všechny děti byly nadšené a dopoledne v lese bylo pro ně velice přínosné. Děkujeme M. Polákovi za perfektně připravené dopoledne.